16 kwi 2012

Wiosny kolory i formy...


Siedzimy sobie w tym wielkim mieście,żyjemy spokojnie wśród zgiełku i spalin, a tu proszę wystarczy nos wysunąć, spojrzeć na zieleń i takie kolory można zobaczyć. Ile form i barw różnych. Zawsze na wiosnę zachwycam się tymi pięknościami, jakbym pierwszy raz je widziała. Co roku na nowo, tyle tu optymizmu, radości, patrzcie i zachwyćcie się choć trochę. 

I jeszcze kwitnące drzewa, zapowiedź słodkich nektaryn i soczystych moreli, mniam...
Pozdrawiam i życzę pięknej wiosny.

10 komentarzy:

 1. Czy Ty mieszkasz w Polsce? U mnie nie ma jeszcze takich kwiatków :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze że już przyszła, ta wiosna.... :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mieszkam w Polsce, a kwiatki kwitną w ogródku moich teściów w Zgorzelcu. Sprawdź, pozaglądaj tu i tam, może po prostu ich nie zauważasz?:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz rację kwiaty wiosenne ciesza najbardziej,pewnie dlatego ze po zimie przyroda budzi sie do zycia i my tez :):)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne wiosenne zwiastuny, u nas przyroda dopiero powolutku budzi się do życia, trawa nabiera zieloności, pąki na drzewach już, już wybuchną zielenią. Zacznie się czas sadzenia i siania, żeby całe lato kwiaty cieszyły swoim pięknem. Pozdrawiam słonecznie cała Waszą załogę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. No tak, Wy zawsze musicie dłużej czekać na wiosnę. W końcu to góry. Ten czas kiedy zieleń jest jeszcze taka nieśmiała jest piękny, potem już chyba się opatrzy, spowszednieje. Teraz cieszmy się wiosną mając w pamięci zimowe śniegi. Siej Jolu ile wlezie, pomożemy Ci plewić :) Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ach, to we Wrocku już tak pięknie i ciepło!
  Piękne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 8. We Wrocku pięknie jest zawsze, czasem też bywa ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja mieszkam na "biegunie zimna " w Polsce, u nas 2-3 tygodnie później wszystki kwietnie i zielenieje niż w pozostałych rejonach Polski :)

  OdpowiedzUsuń
 10. W takim razie ślę słonko i ciepłe podmuchy:) Miłego weekendu.

  OdpowiedzUsuń